آتش زدن قابلمه چدن سایز 40 رسمی عجیبب در هندوستان

اگر برای اولین بار است که در حال تهیه غذا با تابه چدنی هستید، به خصوص در مورد وزن باید کمی تنظیم کنید. استفاده از ظروف حجیم آشپزخانه نیاز به کمی تمرین و کمی تجربه برای دستیابی به نتایج خوب آشپزی دارد.

به دلیل خواص سنگین، مواد نیز به طور قابل توجهی شکننده تر هستند. این شرایط در صورت افتادن قابلمه چدن سایز 40 می تواند منجر به ترک شود.

علاوه بر این، بر خلاف مدل‌های سبک‌تر و روکش‌شده، زمان گرم‌کردن بیشتری مورد نیاز است. با این حال، زمانی که تابه چدنی واقعا داغ است، آن گرما را برای مدت زمان طولانی تری نگه می دارد.

با این حال، دمای کف تابه به طور مساوی مانند تابه های آلومینیومی و مسی توزیع نمی شود. این عامل به ویژه در اجاق گاز قابل توجه است، زیرا غذا در نقاط خاصی سریعتر پخته می شود. علاوه بر این، هنگام مراقبت و نظافت باید جنبه های خاصی را رعایت کرد.

خیساندن ماهیتابه های چدنی در حمام آب برای مدت طولانی به سرعت منجر به زنگ زدن شدید می شود.

مناطق سوخته، کثیفی های سنگین و لکه های زنگ زدگی را می توان با پشم فولادی و مایع شوینده پاک کرد، اما قسمت های زیادی از پتینه با اصطکاک مکانیکی پاک می شود.

 

تابه های چدنی نیز به ماشین ظرفشویی تعلق ندارند. از آنجایی که ماشین ظرفشویی بسیار تهاجمی است، به پتینه نیز آسیب می رساند.

دیگ

سرآشپزهای حرفه ای به خوبی از مزایای ماهیتابه ها و قابلمه های چدنی آگاه هستند و به همین دلیل از آنها بسیار قدردانی می کنند.

این تنها به این دلیل نیست که این ماده هرگز در عمل شکسته نمی شود. خواص بهینه ای که این غذا هنگام سرخ کردن ارائه می دهد نیز قانع کننده است.

به عنوان مثال طعم غذا توسط چدن تشدید می شود. غذای موجود در تابه ها و قابلمه های چدنی را نیز می توان روی آتش باز یا در فر قرار داد.

با مراقبت صحیح، ظروف پخت و پز خاصیت نچسب خود را برای مدت طولانی حفظ می کند – اگرچه اصلاً به مواد شیمیایی نیاز نیست.

محدوده قیمتی که در آن ظروف چدنی به صورت آنلاین و در فروشگاه های محلی عرضه می شود، بسیار متفاوت است. محصولات چدن بسیار ارزان عمدتاً در آسیا تولید می شوند، برای تولید از آهن قراضه ارزان استفاده می شود.

محصولات اغلب در نتیجه آلوده می شوند  در هنگام کار با غذا بدون خطر نیست. در حین تفت دادن و پختن، مواد سمی می توانند به غذا منتقل شوند.

بنابراین، هنگامی که صحبت از ظروف چدنی می شود، باید از محصولات تولید کنندگان با کیفیت بالا استفاده کرد. برای مثال، روستر Le Creuset توصیه مثبتی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.