ارزان ترین جلیقه زنانه بافتنی که هرگز فروخته نشد

یک لباس انتقالی عالی، ژیلت گرمای بیشتری را بدون محدود کردن انعطاف پذیری شما ارائه می دهد. از لحاظ تاریخی، جلیقه‌ها مانند جلیقه کت و شلوار گلدوزی و پوشیده می‌شدند. اما امروزه بیشتر به عنوان لایه بیرونی برای گرم ماندن در دماهای سردتر استفاده می شود.

جلیقه زنانه بافتنی را می توان تقریباً از هر پارچه ای ساخت. با این حال، برای فعالیت های خارج از منزل، اولویت به پشم گوسفند یا مواد فنی گرم و کاربردی داده می شود. جلیقه‌ها برای حفظ دمای بدن راحت هستند.

این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه از جلیقه به عنوان یک افزودنی همه کاره برای کمد لباس خود استفاده کنید.

جلیقه یک ژاکت بدون آستین است که معمولاً روی لباس پوشیده می شود که به نام ژیلت نیز شناخته می شود. به شما کمک می کند در دماهای سردتر به راحتی گرم بمانید. یک جلیقه به خوبی به عنوان یک لایه روی یک قسمت بالای رنگ روشن عمل می کند.

جلیقه

جلیقه ها با ترکیبی از عملکرد و استایل یکی از متنوع ترین لباس هایی هستند که می توانید در کمد خود داشته باشید. آنها در انواع مختلفی از مواد کاربردی، ضد آب و قابل تنفس هستند. برای هر فعالیت چیزی وجود دارد.

یک جلیقه لحافی آستردار یا عایق شده شما را در پیاده روی های بهاری زیبا و گرم نگه می دارد. در یک رویداد در فضای باز در پاییز، یک جلیقه پشمی این اطمینان را به شما می دهد که حتی در دماهای سردتر احساس راحتی کنید.

جلیقه نورث فیس دنالی برای گذراندن وقت در فضای باز عالی است. این از پشم گوسفند گرم و سریع خشک می شود و دارای شانه های تقویت شده برای مقاومت در برابر سایش کوله پشتی است.

این کلاسیک North Face که در اصل برای کوهنوردان ساخته شده است، سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل را با عملکرد عملی ترکیب می کند.

آیا نمی دانید چگونه جلیقه بپوشید؟ به لطف تطبیق پذیری آنها، آنها سازگار هستند و می توان آنها را به روش های مختلف پوشید، به عنوان مثال. ب. زیر ژاکت برای عایق بیشتر یا روی ژاکت برای گرمای کمی بیشتر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.