استفاده از کالای خواب مازندران در مجالس عروسی

بالش لمسی پنبه ای مزون یاتسان از ناحیه سر و گردن با پر کردن کرکی خود پشتیبانی می کند. در استفاده طولانی مدت از بین نمی رود. کیفیت خواب را به لطف گردش هوای داخل آن بهبود می بخشد.در دمای 30 درجه قابل شستشو و اتوکشی نیست.

لحاف ها به اندازه تشک و دیگر کالای خواب مازندران برای بهبود کیفیت خواب و ایجاد محیط خواب سالم تر مهم هستند.

هنگام انتخاب لحاف، اولین چیزی که باید انتخاب کنید این است که لحاف ضخیم یا نازک باشد. سپس ویژگی های دیگری مانند پر شدن، تعداد نفرات و ارتفاع در نظر گرفته می شود. مانند سایر محصولات، انواع مختلفی از محصولات لحاف وجود دارد.

لحاف پر غاز مجارستانی یاتسان نیز از غاز 100% مجارستانی تولید می شود.یاتسان اولین و تنها دارای گواهی ضد افت است که از بیرون آمدن پرها در هنگام استفاده جلوگیری می کند.

به دلیل ضخامت آن، تخت را در هنگام خواب گرم نگه می دارد. به لطف ویژگی جادارتر، نرم و آرامش بخش تر، کیفیت خواب را بهبود می بخشد. لحاف بزرگ یاتسان غاز مجارستانی سالهاست که مورد استفاده قرار می گیرد.

انتخاب لحاف بامبو برای کسانی که هنگام خواب زیاد عرق می کنند، انتخاب مناسبی خواهد بود. لحاف لایت لمسی بامبو Yatsan Maison تعریق را کاهش می دهد و به بدن اجازه تنفس می دهد.

کالای خواب مازندران

ظرفیت جذب رطوبت بسیار بالایی در محیط دارد، بنابراین اجازه می دهد هوای بیش از حد گرم شده از بستر به بیرون پرتاب شود. ساختار نسبتاً سبکی دارد.

برای کسانی که محصولات طبیعی را ترجیح می دهند طراحی شده است. لحاف لمسی کوتون Yatsan Maison با پرکننده و پوشش پنبه خالص ارگانیک سازگار با پوست است. وزن پر کننده 400 گرم است. می توان آن را در دمای 30 درجه شست و با چرخه کم خشک کرد. قابل تمیز کردن خشک اتو نشده

برای کسانی که می خواهند از استرس در خواب دور شوند.

لحاف ضد استرس دو نفره Sleepy مخصوص افرادی که در طول روز استرس شدیدی را تجربه می کنند طراحی شده است تا یک تجربه خواب آرام را در تمام طول شب ارائه دهد. سیم های کربن موجود در لحاف، الکتریسیته ساکن انباشته شده در بدن را در طول روز می گیرند.

به لطف پر کردن میکروژل، به کاهش استرس کمک می کند. به لطف نخ های کربنی مورد استفاده در فرآیند بافت، به خلاص شدن از شر الکتریسیته ساکن در بدن کمک می کند که در طول روز در بدن ایجاد می شود و به خوابی با کیفیت و بیدار شدن از خواب برای روز جدید کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.