انبه امروز مشهد دارای مزه شور می باشد

انبه لذیذ است و شما می توانید به طرق مختلف از آن لذت ببرید. با این حال، حاوی قند بیشتری نسبت به برخی میوه‌های دیگر است، بنابراین مصرف انبه را در حد اعتدال در نظر بگیرید.

انبه امروز مشهد سرشار از ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌ها است و با فواید زیادی برای سلامتی از جمله اثرات بالقوه ضد سرطانی و همچنین بهبود ایمنی و سلامت گوارش و چشم مرتبط است.

بهترین از همه، خوشمزه و آسان است که به عنوان بخشی از اسموتی ها و بسیاری از غذاهای دیگر به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

آیا علاقه مندید برنامه غذایی سالم 7 روزه رایگان ما را امتحان کنید؟ اینجا را کلیک کنید و بین برنامه های غذایی گوشت خوار، گیاهخواری یا وگان انتخاب کنید.

این میوه گرمسیری با طراوت و لذیذ است و مانند بسیاری از غذاهای گیاهی دارای فواید تغذیه ای فوق العاده ای نیز می باشد. متخصص تغذیه، نیکولا شوبروک، همه چیز را توضیح می دهد.

انبه (mangifera indica) میوه‌های هسته‌دار گرمسیری به اندازه یک گریپ فروت است. رنگ پوست از زرد تا سبز یا قرمز-سبز متغیر است. گوشت نرم و زرد است. و میوه دارای یک سنگ غیر قابل خوردن و سخت در وسط است.

انبه

انبه بومی آسیای جنوبی است، اما اکنون در کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده، مکزیک و کارائیب رشد می کند.
یک وعده 80 گرمی انبه تازه یکی از پنج وعده غذایی شما در روز محسوب می شود.

وقتی خشک شد، فقط یک قسمت 30 گرمی حساب می شود. با اینفوگرافیک مفید ما در مورد اینکه چه چیزی یکی از پنج روز شما را تشکیل می دهد، بیشتر بیاموزید.

انبه منبع خوبی از ترکیبات محافظ با خواص آنتی اکسیدانی است، این مواد شیمیایی گیاهی شامل گالوتانین و منگیفرین است. هر دو به دلیل توانایی آنها در مقابله با استرس اکسیداتیو مرتبط با زندگی روزمره و قرار گرفتن در معرض سموم مورد مطالعه قرار گرفته اند.

مانند سایر غذاهای گیاهی، بسیاری از این ترکیبات در داخل و زیر پوست یافت می شوند. یک مطالعه در سال 2012 که روی پوست انبه بررسی شد، به این نتیجه رسید که به لطف مواد شیمیایی گیاهی موجود در آن، ممکن است در پیشگیری از چاقی نقش داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.