انتشار گازهای گلخانه ای و ماشین ظرفشویی

پرسشنامه شامل این سؤال بود که چرا در خانه خود ماشین ظرفشویی ال جی ندارید؟

به گفته نویسندگان، جالب است که به طور متوسط ​​16٪ از شرکت کنندگان پاسخ دادند که مصرف انرژی و آب یک ماشین ظرفشویی برقی بسیار زیاد است.

این نشان می دهد که آنها نمی دانستند که ماشین ظرفشویی های برقی در مقایسه با ظرفشویی های دستی کارایی آب و انرژی بیشتری دارند.

تفاوت کشورها در پاسخ پاسخ دهندگان به این سوال زیاد است.

در حالی که 21% از شرکت کنندگان در پانل اسپانیایی و 20% از شرکت کنندگان در پانل های آلمانی و بریتانیایی با بیانیه نادرست مبنی بر اینکه هزینه انرژی و آب برای ظرفشویی اسنوا 266 بسیار زیاد است موافق بودند، تنها 7% از شرکت کنندگان فنلاندی با این بیانیه موافق بودند.

به طور کلی، این رفتار پاسخ در بهترین سناریو نشان می دهد که در همه کشورها اکثریت پاسخ دهندگان واقعاً ارتباط بین صرفه جویی در منابع و ظرفشویی الکتریکی را درک کرده اند.

این همچنین با تحقیقات Abeliotis و همکاران همخوانی دارد و امل و همکاران توضیح جایگزین این خواهد بود که این آیتم هزینه به سادگی برای پاسخ دهندگان مهم نبود و این دلیلی بود که آنها پاسخ را انتخاب نکردند.

با این وجود، طبق گفته استامینگر و همکاران، نباید نادیده گرفت که در برخی کشورها تا یک پنجم از پاسخ دهندگان به نظر می رسد یک ارتباط نادرست را فرض می کنند.

پوراس و همکاران با توصیه‌های سایر مطالعات در تجزیه و تحلیل چرخه زندگی شستشوی ظروف با ظرفشویی بوش استیل توکار در خانه‌های خصوصی در ایالات متحده موافق است.

آنها بیان می کنند که مصرف کنندگان در ایالات متحده می توانند به طور قابل توجهی انتشار گازهای گلخانه ای خود را هنگام تغییر از معمولی به توصیه شده یا BPT کاهش دهند.

در مورد مصرف کنندگانی که ظروف خود را به صورت دستی می شویند، نویسندگان تخمین می زنند که 71 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای صرفه جویی شود.

مصرف‌کنندگانی که از ماشین ظرفشویی سامسونگ رومیزی برقی استفاده می‌کنند می‌توانند حدود 11 صرفه‌جویی کنند.

 • منابع:
  1. What science knows about our daily dishwashing routine
 • تبلیغات: 
  1. با استفاده از چای سبز می توانید منافذ باز پوستتان را از بین ببرید
  2. کشف سنگهایی به شکل انسانهای قدیمی
  3. قدم قدم با ما همراه باشید تا به شادی دست یابید
  4. سیم مفتول کار شده در لباس عروس چگونه است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.