با استفاده از شوینده همه کاره می توانید درب خودرو خود را رنگ کنید

اگر پوست شما نوع روغنی یا مختلط است، می توانید صورت خود را مرتب بشویید. این به خشک شدن بثورات، خلاص شدن از شر درخشش چرب کمک می کند.

صاحبان پوست های خشک و حساس باید با دقت و به ندرت از شوینده همه کاره استفاده کنند. باید حاوی بسیاری از مواد طبیعی و حداقل قلیایی باشد.

به عنوان یک قاعده، صابون به طور دوره ای دو بار در روز استفاده می شود: صبح و عصر. استفاده از مرطوب کننده به صورت پس از شستشو به شدت توصیه می شود.

به هیچ وجه نباید از آن برای پاک کردن آرایش چشم استفاده کنید، زیرا می تواند آسیب جدی به همراه داشته باشد. بهتر است محصول را در ظرف دربسته نگهداری کنید.

در هوای آزاد ممکن است خواص مفید خود را از دست بدهد. ابراز نظر روشن در مورد اینکه کدام ابزار را انتخاب کنید دشوار است. انواع مختلفی وجود دارد.

ابراز نظر روشن در مورد اینکه کدام ابزار را انتخاب کنید دشوار است. انواع مختلفی وجود دارد. شما باید با توجه به نوع پوست خود انتخاب کنید.

شوینده

صابون های آرایشی آماده با قوام جامد، خامه ای، مایع و همچنین گزینه های مقرون به صرفه تر: تار، خانگی به همان اندازه محبوب هستند.

اگرچه قیمت پایین است، اما می توانید پاک کننده های خود را از مواد طبیعی درست کنید. توصیه می شود از پایه صابون با کیفیت بالا – ارگانیک طبیعی، بدون طعم، مواد افزودنی، رنگ استفاده کنید.

شستشو با یک درمان خانگی دو بار در روز توصیه می شود. گزینه های دستور غذا: یک تکه کوچک صابون بچه را له کنید، آن را در یک چهارم لیوان آب حل کنید.

2 قطره اسانس هسته انگور و پرتقال را اضافه کنید. 1 قاشق غذاخوری بریزید. من. خاک رس آرایشی سفید. مخلوط کنید، در قالب بریزید و بگذارید کاملا خنک شود.

صابون صورت کودک را ذوب کنید، 1 قاشق غذاخوری اضافه کنید. من. جو دوسر نورد شده. 2 قطره روغن بادام و هلو، 1 قاشق چایخوری بریزید. آب لیمو. داخل قالب بریزید، در یخچال خنک کنید. با اثر مالشی. برای شستشوی صورت، صابون بچه را آب کنید، 10 قطره اسانس بادام و هلو اضافه کنید.

50 میلی لیتر جوشانده گیاهی بریزید، 1 قاشق غذاخوری بریزید. من. قهوه آسیاب شده و مقداری پوست پرتقال له شده. مخلوط کنید، در قالب بریزید، بگذارید در یخچال خنک شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.