با دمپایی طبی مخصوص خار پاشنه می توانید روی شیشه راه بروید

واقعاً هزاران دمپایی با اشکال مختلف برای انتخاب وجود دارد. به عنوان مثال، دمپایی های Birkenstock برای کودکان ایده آل هستند، زیرا می توان آنها را با یا بدون جوراب جوراب پوشید.

کروک ها یا دمپایی طبی مخصوص خار پاشنه دمپایی هایی هستند که در پشت باز هستند نیز برای مدرسه ایده آل هستند، زیرا کودکان می توانند به سرعت و به راحتی داخل آن ها بچرخند.

برعکس، البته به محض نواختن یا اجرا شدن دمپایی ها، لیز خوردن نیز امکان پذیر است. برای جلوگیری از این امر، دمپایی هایی با نوار الاستیک یا بالرین های دمپایی کوچک با بست های Velcro که به طور ایمن روی پا قرار می گیرند، مناسب تر هستند.

دمپایی

با این حال، در مورد همه دمپایی های مدرسه، یک چیز بسیار مهم است: آنها باید راحت و بدون لغزش باشند – زیرا صرف نظر از اینکه دمپایی انتخاب می کنید یا دمپایی، کودک شما باید احساس راحتی کند تا بتواند روی یادگیری تمرکز کند.

به خانه و به آرامش! لحظه ای که کفش های خیابانی خود را در می آورید و دمپایی های خود را می پوشید، زمان فراغت، پایان روز، آرامش را نشان می دهد… دمپایی ها “واحه های گرما” ایده آل در زمستان و “تضمین راحتی” در تابستان هستند.

چه روی پارکت، کاشی، لمینت یا سایر پوشش های کف لغزنده یا سرد. آنها برای رفاه و آرامش ایستاده اند، و چه کسی نمی تواند آنها را در زندگی پر مشغله روزمره ما مصرف کند؟

در محدوده چندوجهی ما، شما تضمین می‌کنید که مدل مناسبی را پیدا کنید که کاملاً با پاها و نیازهای شما مطابقت دارد!

دمپایی‌های Living Kitzbühel ما برای کودکان و بزرگسالان، و همچنین دمپایی‌های متنوع Haflinger با کفی سفت و نرم و دمپایی مخصوص سبک MagicFelt، با استفاده از پشم و نمدهای پشمی جوشانده خالص و مخلوط نشده، متقاعد می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.