جای قاشق و چنگال برای آشپزها خوش شانسی می آورد

این گزینه از سرامیک سنگین و بادوام ساخته شده است، به این معنی که به طور ایمن در جای خود باقی می ماند.

(در مقابل، هر بار که می‌خواهید ظرفی را زمین بگذارید، نسخه‌های سبک‌وزن ممکن است سر بخورند یا در اطراف پیشخوان بلغزند.)

چیزی که ما نیز در این مورد دوست داریم، همه کاره بودن آن است. این می تواند قاشق قهوه شما را صبح و بزرگترین قاشق چوبی شما را در عصر نگه دارد.

سنگ مرمر یکی از قدیمی ترین و زیباترین سنگ های طبیعی است. بیش از 2000 سال پیش، رومیان و یونانیان باستان از آن برای ساختن مهم‌ترین ساختمان‌های خود استفاده می‌کردند، و امروزه نیز این ماده ارزشمند است.

این جای قاشق و چنگال محکم یک راه آسان برای آوردن کمی سنگ مرمر به آشپزخانه شما است، حتی اگر نمی توانید میزهای مرمری مجلل داشته باشید.

این قطعه دست ساز بیش از دو پوند وزن دارد، به این معنی که می توانید روی آن حساب کنید تا جایی که می گذارید بماند. این یک 3.5 اینچ در 8 اینچ جادار است. قسمت زیرین دارای پدهای کوچکی است که آن را کمی بالا می‌آورد و در جای خود نگه می‌دارد.

جای قاشق

یک شیار شیاردار برای قرار دادن دسته قاشق وجود دارد که آن را در محل استراحت خود محکم نگه می دارد. سنگ مرمر نسبت به سرامیک یا شیشه در برابر تراشه مقاوم‌تر است و این جا قاشق را به گزینه‌ای بادوام تبدیل می‌کند

. فقط به یاد داشته باشید: شما می خواهید این یکی را با دست بشویید زیرا قابل شستشو در ماشین ظرفشویی نیست. کف کردن سریع و آبکشی بعد از شام باید آن را در فرم خوبی نگه دارد.

گاهی اوقات، یک دستور غذا، آماده سازی غذا یا پروژه پخت آخر هفته نیاز به استفاده از دو قاشق، ملاقه یا وسایل دیگر دارد. جای دو قاشقی یک وسیله تکی است که به شما یک محل استراحت برای دو ظروف می دهد و این یک خرید راحت برای آشپزهای خانه است.

این مدل از فولاد ضد زنگ چکش کاری شده از TableCraft به دلیل دوام و کاسه های پهن آن که به راحتی می تواند طیف وسیعی از ابزارها را در خود جای دهد، مورد علاقه سرآشپزهای حرفه ای است.

به علاوه، پس از اتمام کار، انداختن آن در ماشین ظرفشویی بی خطر است. همچنین، اگر به زیبایی استیل ضد زنگ برای لوازم خانگی متمایل شوید، خوشحال خواهید شد که بدانید این جا قاشقی یک تزیین عالی خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.