خرید آویشن دنایی ایرانی

آیا تا به امروز در مورد گیاه دارویی آویشن دنایی و خواص ویژه این گیاه چیزی شنیده اید؟ خرید این گیاه به چه صورتی می باشد؟ آویشن دنایی چه نوع طبیعتی دارد و در کدام بخش از ایران قابل رویش است؟

آویشن دنایی نمونه ای دیگر از انواع آویشن تازه ایرانی و بومی که دارای طبیعت گرم و خشک می باشد و در بخش های غربی و شمال غربی کشور از جمله کوه الوند بیش ترین رشد را به همراه دارد و این گیاه بر خلاف دیگر انواع گیاه دارویی آویشن ارتباط مستقیمی با رطوبت دارد.

آویشن دنایی گیاهی چند ساله که به صورت بوته ای پهناور که از اندام های رویشی مانند برگ، گل و ساقه تشکیل شده است و البته این گیاه دارای ساقه چوبی به ارتفاع 30 سانتی متر می باشد و از گل های صورتی و آبی و همچنین از برگ های نیزه ای شکل و کوچک سبز کرک دار پوشیده شده است.

آویشن دنایی در آبراهه ها و همچنین چمن زار های کوهستانی رشد خوبی را به دنبال دارد و البته از سرشاخه های گلدار این گیاه برای درمان بیماری ها استفاده می شود.

از خواص دارویی این گیاه آویشن کوهی می توان به مواردی چون ضد نفخ، ضد باکتری، ضد عفونی کننده، ضد قارچ، برطرف کننده عفونت دستگاه ادراری، رفع شب ادراری کودکان و… اشاره نمود. البته این گیاه در صنایع غذایی و آرایشی بهداشتی نیز کاربرد دارد.

خرید این گیاه به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر می باشد و اما شما می توانید به صورت اینترنتی این گیاه را از طریق این سایت خریداری نمایید. جهت کسب اطلاعات لازم با مشاورین واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.