خرید و فروش گل آویشن خشک

آویشن در دو نوع آویشنخشک شده و آویشن تازه در بازار خرید و فروش می شود و البته نوع خشک شده این گیاه در ایران بیش ترین فروش را به خود اختصاص داده است.

آویشن یکی از بهترین و برترین انواع گیاهان دارویی به شمار می رود و البته این گیاه به صورت خودرو مانند آویشن خزنده و پرورشی در ارتفاعات و مزارع قابل رویش است.

آویشن از خواص زیادی برخوردار می باشد که می تواناز بهترین خواص های آویشن کوهی به مواردی چون خلط آور، ضد عفونی کننده، ضد اسپاسم، قابض، ضد باکتری، ضد قارچ، ضد سرفه و… اشاره نمود.

گیاه آویشن بعد از برداشت به دو صورت خشک شده و تازه در بازار خرید و فروش می شود. آیا می دانید گیاه آویشن خشک دارای چه خواصی می باشد؟ آویشن خشک نیز به روش های سنتی و صنعتی خشک می شود و اگر به صورت اصولی و بر اساس قوانین خشک شود، دارای خواص اولیه آویشن تازه می باشد در غیر این صورت هیچ ارزشی ندارد.

از آویشن شیرازی خشک برای خوش طعم کردن غذا چون لازانیا، ماکارونی، دوغ، ماست، پنیر، پیتزا، سوپ و… استفاده می شود و در درمان بیماری ها به صورت دمنوش و جوشانده به کار می رود. البته از اندام های رویشی آویشن همچون گل و برگ این گیاه برای خشک شدن استفاده می شود و این دو اندام در صنایع غذایی و دارویی کاربرد دارد.

خرید و فروش این گیاه به صورت اینترنتی نیز میسر می باشد و شما می توانید از طریق این سایت بهترین و باکیفیت ترین محصول را خریداری نمایید. البته در بازار ایران خرید و فروش آویشن به صورت عمده و جزئی نیز صورت می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.