دختری با فروش لوله آب آذین سپاهان میلیاردر شد

اتصالات لوله آب ایمنی مختلف به عنوان حفاظت از جریان برگشتی عمل می کنند. همه اینها به یک هدف عمل می کنند.

آنها از آب آشامیدنی در لوله آب آذین سپاهان در برابر آلودگی ناشی از جریان برگشتی، فشار برگشتی یا مکش برگشتی محافظت می کنند.

چنین نصب هایی برای دستگاه هایی با خطر افزایش آب آشامیدنی (مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی) اجباری است.

برای انجام این کار، در پشت کنتور آب یا اتصالات برداشت، یک محافظ جریان برگشتی نصب کنید. این فقط به آب اجازه می دهد تا در یک جهت جریان یابد. آب آشامیدنی شما را تمیز و بهداشتی نگه می دارد.

از طرف دیگر، یک دستگاه جداگانه، سیستم نرم کننده آب آشامیدنی است. از لوله آب شما و دستگاه های متصل به آن در برابر کلسیفیکاسیون بیش از حد محافظت می کند. این به نوبه خود به عمر طولانی تر و قابلیت اطمینان عملیاتی طولانی مدت کمک می کند.

این سیستم بر اساس فرآیند تبادل یونی اثبات شده کار می کند. یون های سدیم جایگزین یون های منیزیم و کلسیم می شوند. این کار آب آشامیدنی را کاملاً نرم می کند.

اما مراقب باشید: قبل از نصب چنین سیستم هایی، همیشه سختی آب در خانه خود را بررسی کنید. تصفیه آب بعدی اغلب اصلا ضروری نیست.

ضد عفونی UV نیز با استفاده از یک سیستم خاص انجام می شود. مزیت: آنها جمع و جور هستند و نصب آنها بسیار آسان است.

جزء اصلی یک لامپ بخار جیوه کم فشار است که مقدار کنترل شده اشعه UV را به آب آشامیدنی ساطع می کند.

این به طور قابل اعتماد باکتری ها و عوامل بیماری زا را در آب آشامیدنی از بین می برد. آب عاری از مواد افزودنی شیمیایی باقی می ماند. بو، طعم و مقدار pH نیز تغییر نمی کند.

لوله

لوله را به طور مرتب تمیز کنید تا آب آشامیدنی تمیز بماند. لوله های آب آشامیدنی راه نجات هر خانواده است.

آنها هر روز به طور مطمئن آب آشامیدنی تازه را به ما می دهند. زمانی که این جریان دائمی آب قطع شود، بیشتر قابل توجه و جدی است.

بنابراین لوله آب آشامیدنی خود را به طور مرتب تمیز کنید تا از این اتفاق جلوگیری شود. این بدان معنی است که رسوبات مزاحم مانند خاک یا رسوب آهک هیچ شانسی ندارند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.