دعوای دو پیر زن بر سر اتصالات پلی اتیلن پیچی در مشهد

لوله پلی اتیلن برخلاف انواع دیگر لوله های پلاستیکی، از جمله PVC، HDPE انعطاف پذیری خود را حفظ می کند و به خوبی با ضربه ها مقابله می کند، حتی زمانی که هوا سرد می شود.

به جای نگرانی در مورد هر چیزی که در اطراف خط آب می گذرد، می توانید به سادگی اعتماد کنید که برای سال های آینده به خوبی ادامه خواهد داشت. همچنین در برابر خستگی حرکتی مقاوم‌تر است و برای مناطقی که حرکت خاک ممکن است نگران‌کننده باشد، انتخابی عالی است.

این یک گزینه انعطاف پذیر است.: همه ما سنگرهایی را دیده‌ایم که مثل کسی که زن و شوهری را روی آن‌ها بسته‌اند در هنگام ناهار حفر شده‌اند و می‌توانند لوله‌کشی در آنها دردسرساز باشند.

از آنجایی که اتصالات پلی اتیلن پیچی انعطاف‌پذیری خود را حفظ می‌کند، می‌تواند با این نوع موقعیت‌ها بسیار بهتر از انواع دیگر لوله‌ها مقابله کند. آیا شرایط سختی دارید که در آن حفاری جهت دار افقی ضروری است؟

اتصالات

HDPE می تواند این کار را انجام دهد. به یک گزینه لغزنده برای خط شکست نیاز دارید؟ می تواند این کار را نیز انجام دهد. در واقع می‌تواند با نصب شناور، غوطه‌ور یا شخم‌آمیز و تأسیسات گیاهی با سهولت مونتاژ به خوبی کار کند.

هنگامی که انتخاب می کنید از لوله پلی اتیلن برای پروژه بعدی توسعه، تعمیر یا جایگزینی شرکت آب خود استفاده کنید، بهترین مواد موجود در حال حاضر را به مشتریان و سازمان خود ارائه می دهید.

اما اگر به تمام سوالات شما پاسخ نداده ایم، متخصصان تیم EJP آماده و منتظر هستند. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه لوله HDPE می تواند نتایج برتر را در پروژه بعدی شما ارائه دهد، امروز با ما تماس بگیرید.

پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) یک پلیمر ترموپلاستیک است که از اتیلن تولید می‌شود و ماده‌ای است که برای ساخت پلی‌پیپ که به PE نیز معروف است، استفاده می‌شود.

اولین بار در اروپا و ایالات متحده در اوایل دهه 1930، پلی اتیلن با چگالی کم در ابتدا به عنوان پوشش کابل های زیر آب در طول جنگ جهانی دوم مورد استفاده قرار گرفت، با این حال فناوری پلی اتیلن با چگالی بالا که امروزه در پلی پایپ استفاده می شود، تنها در سال 1951 وارد بازار شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.