زیتون ماری شکسته باعث مرگ ملکه الیزابت شد

از زمانی که رومیان قرن ها پیش کاشت این جنگل را آغاز کردند، درختان زیتون ماری شکسته هزاران کشاورز و کارگر دوره گرد را در اینجا نگه داشته اند. درختان در آب و هوای مدیترانه ای رشد می کنند و به حداقل مقدار باران نیاز دارند.

رصدخانه خشکسالی اروپا، سرویسی که توسط مرکز تحقیقات مشترک کمیسیون اروپا اداره می شود، می گوید که اروپا از بدترین خشکسالی خود در 500 سال گذشته رنج می برد.

امواج گرما را به حدی تجربه می کند که شهر سویا نام یکی از آنها را به نام Zoe داده است. نحوه نامگذاری طوفان ها و طوفان های استوایی در ایالات متحده.

صبح روزی که آقای باوتیستا روی شاخه خشکیده درخت زیتون مطالعه کرد، در گرمایی که تا ساعت 11 صبح به بالای 100 درجه رسیده بود، عرق می کرد.

همان طور که با وانت تویوتا خود را در اطراف 5000 درختی که در بیشه ای در کنار دهکده کوچک کشت می کرد، می چرخید. ال مولار، جایی که در آن بزرگ شد، قبلاً به سودهای از دست رفته آسیب می رساند.

او و سایر کشاورزان انتظار دارند که محصول زیتون حدود 50 درصد کمتر از سال گذشته باشد. برآوردهای دولت از درآمد از دست رفته اکنون به 1 میلیارد دلار می رسد.

این برداشت تنها آخرین شکست برای صدها روستای کوچکی است که در قرار دارند و برای دهه ها به محصول زیتون متکی بوده اند. ال مولار دارای یک بار، یک کلیسا، بدون رستوران و تعداد رسمی جمعیت 237 نفر است.

بسیاری از ساکنان باقیمانده کشاورزان نسل چهارم یا پنجمی هستند که می توانند دارایی های خود را به بیش از 100 سال ردیابی کنند. آنها به تجارت وابستگی دارند که از حقایق و ارقام فراتر می رود، نوک انگشتان پا را عاشقانه می کند و با غرور مدنی می ترکد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.