شما می توانید از شوینده صورت ویرگو به عنوان خمیردندان استفاده نمایید

آکنه که بیش از 80 درصد از نوجوانان را تحت تأثیر قرار می دهد، یک بیماری شایع است که اثرات جسمی و روحی منفی قابل توجهی دارد و هزینه اجتماعی قابل توجهی دارد.

پاکسازی افراد مبتلا به آکنه شامل ملاحظات مختلفی از جمله تطبیق نوع پوست با نوع شوینده صورت ویرگو مناسب، زمان ها و روش های بهینه پاکسازی، درمان قسمت هایی از بدن غیر از صورت و درک بیمار از علت و درمان آکنه است.

مرطوب کننده از تحریک پوست جلوگیری کرده و آن را کاهش می دهد و با کاهش سرعت تبخیر آب، پوست را تسکین می دهد. بسیاری از پاک کننده های مایع صورت نیز مرطوب کننده هستند، که ممکن است تمام چیزی باشد که برای یک بیمار با پوست چرب لازم است.

پاکسازی دوگانه و سه گانه ایده هایی هستند که از جنون زیبایی کره ای و ژاپنی در سال های اخیر نشات گرفته اند.

سناریوی سنتی K-beauty شامل استفاده از یک پاک کننده مبتنی بر روغن برای از بین بردن آرایش است. و از آنجایی که برخی از آرایش‌ها، به‌ویژه فرمول‌های ضدآب و طولانی مدت، مبتنی بر روغن هستند، با روغن بهتر تجزیه می‌شوند.

سپس، از آنجایی که پاک‌کننده روغن باقیمانده‌ای باقی می‌گذارد که اکنون با کثیفی و آرایش مخلوط شده است، آن را با یک پاک‌کننده کف‌دار سنتی مبتنی بر آب دنبال کنید که روغن‌ها و کره‌هایی را که مومیایی‌ها یا روغن‌ها روی پوست می‌گذارند، از بین می‌برد.

اگر پوست خشکی دارید و می خواهید مقداری روغن باقی بماند، خانم مسترسون این راه حل را پیشنهاد می کند: از پاک کننده های مبتنی بر آب برای از بین بردن لکه ها استفاده کنید، سپس از پاک کننده روغن استفاده کنید.

بسیاری می گویند شستن صورت مهم ترین بخش مراقبت از پوست است. اکنون تلاش برای یافتن بهترین شستشوی صورت ضروری‌تر است: استفاده حیاتی و ضروری ما از ماسک‌های صورت منجر به افزایش ماسک و سایر تحریکات شده است.

از دیدگاه متخصص پوست کارلوس آ. چارلز، یافتن پاک کننده ای که تجمع، آلودگی، آرایش و سایر ذرات ناخواسته را بدون آسیب رساندن به سد محافظ پوست از روی صورت پاک کند، بسیار مهم است.

بنیانگذار و مدیر پزشکی Derma di Colore سه پاک کننده به مشتریان توصیه می کند: ژل پاک کننده احیا کننده Jurlique زیرا “پوست را کاملا تمیز می کند و بدون خشک کردن بیش از حد یا از بین بردن پوست احساس طراوت می بخشد” و این کار را بدون پارابن و پلی اتیلن گلیکول انجام می دهد.

یا عطرها و رنگهای مصنوعی؛ ژل پاک کننده ملایم Ren Evercalm، زیرا بدون ایجاد زبری روی پوست، تمیز می شود. و در آخر، پاک کننده آبرسان CeraVe.

این ماده ناخالصی‌ها را از روی پوست پاک می‌کند و برای افرادی که حساس‌ترین پوست را دارند به خوبی عمل می‌کند. چارلز خاطرنشان می کند، همچنین، هنگام شروع یک رژیم قوی برای آکنه یا رژیم ضد پیری، انتخاب خوبی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.