شکلات خارجی در کیش سبب مرگ مرموز نوجوانی شد

در اینجا لازم به ذکر است که خوردن مقادیر زیادی از مواد غذایی که باعث بهبود خلق و خو می شود، مانند شکلات. با بهبود خلق و خو ارتباطی ندارد، اما با تمرکز بر یک رژیم غذایی طبیعی و مغذی می توان خلق و خو را بهبود بخشید.

خوردن شکلات خارجی در کیش در مقادیر متوسط ​​می تواند برای قلب مفید باشد. این به این دلیل است که آنها حاوی آنتی اکسیدان های ذکر شده قبلی هستند.

این ترکیبات ممکن است به سلول های بدن کمک کند تا در برابر آسیب ناشی از رادیکال های آزاد ناشی از فرآیندهای حیاتی بدن مقاومت کنند.

مانند تنفس و آلاینده های محیطی مانند دود سیگار، رادیکال های آزاد ممکن است باعث ایجاد پلاک (به انگلیسی: Plaque) بر روی دیواره رگ ها شوند که در نتیجه اکسیداسیون کلسترول مضر به نام LDL است.

اگرچه نوع تیره شکلات حاوی مقدار متوسطی از چربی اشباع شده است که می تواند بر سطح چربی خون تأثیر منفی بگذارد، اما فواید ترکیبات آنتی اکسیدانی برای قلب بیشتر از تأثیر چربی های اشباع شده است.

یک رژیم غذایی سالم که به خوردن منابع گیاهی، انجام ورزش منظم و حفظ وزن سالم بستگی دارد. برای مزایای سلامتی بیشتر.

شکلات

خوردن شکلات ممکن است به بهبود خلق و خو کمک کند، به خصوص زمانی که در حد اعتدال مصرف شود. همانطور که توسط یک مطالعه منتشر شده در مجله Appetite در سال 2016، که شامل 258 شرکت کننده بود، نشان داد.

مصرف شکلات به میزان متوسط ​​و منطقی در مقایسه با خوردن تصادفی به بهبود خلق و خوی شرکت کنندگان کمک کرده است و همچنان نیاز به مطالعات بیشتری در این زمینه وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فواید احتمالی شکلات برای قلب می توانید مقاله فواید شکلات برای قلب را مطالعه کنید.

محتوای آنتی اکسیدانی شکلات تلخ برای سلامت افراد به طور کلی از جمله زنان باردار مفید است، بنابراین می توان آن را در دوران بارداری در حد اعتدال مصرف کرد، با توجه به نظارت بر میزان کافئین و قند مصرفی در این دوران و اطمینان از مصرف مقادیر موجود در شکلات را نیز محاسبه کنید.

شکلات تلخ منبع غنی از مواد معدنی است. مانند مس، آهن و منیزیم، علاوه بر منگنز که از تولید و تشکیل کلاژن حمایت می کند، پروتئینی که به حفظ سلامت و جوانی پوست و همچنین سایر مواد معدنی کمک می کند. کلسیم در بازسازی و ترمیم سلول های پوست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.