فرش 1500 شانه 12 متری که تار و پودر آن از طلا بافته شده بود به سرقت رفت

فرشی که از کاغذ ساخته شده است نه تنها با طراحی ساده اش بلکه با ثبات و دوام فوق العاده اش نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

فرش 1500 شانه 12 متری که از خمیر چوب‌های نرم ساخته می‌شوند از دیرباز وجود داشته‌اند. در اوایل سال 1950، طراح فنلاندی Ritva Puotila یک مجموعه فرش کاغذی را برای برند فرش طراحی Woodnotes ارائه کرد. از آن زمان فرش کاغذی نقش مهمی در بازار کفپوش ایفا کرده است.

به منظور پردازش الیاف سلولزی برای کاغذ کرافت سودا، خمیر کاغذ پس از پرس به صورت تارهایی فشرده می شود و سپس در مرحله بعد روی رول های بزرگتر پیچیده می شود.

در مرحله بعد، رول ها را به صورت ورقه ای برش می دهیم تا طناب یا نخ های کاغذی به دست آید.

مراحل بعدی تولید مربوط به بیرون کشیدن نوارهای باریک از هسته، چرخاندن آنها و پیچاندن آنها روی مخروط ها است. این روش ساخت یک سطح صاف و جامد ایجاد می کند که با نفوذ رطوبت و کثیفی مقابله می کند.

نقطه قوت کفپوش های کاغذی این است که این محصولات نباید از مقایسه با سایر فرش های طبیعی دوری کنند. در نهایت، کاربران از مزایای یک فرش ساده که ثابت شده است به خصوص سخت گیر و انعطاف پذیر است، بهره مند می شوند. فرش فقط به آب واکنش حساسی نشان می دهد.

فرش

بنابراین مالکان باید از تمیز کردن کفپوش مرطوب یا استفاده از آن در فضای باز خودداری کنند. رنگ آمیزی در سایه های مختلف بدون افزودن مواد افزودنی شیمیایی امکان پذیر است.

به همین دلیل کفپوش ها نسبتاً غیر حساس و برای افراد مبتلا به آلرژی مناسب هستند. فرش‌ها استانداردهای پایداری بالایی دارند، زیرا پوشش‌های کف از مواد خام تجدیدپذیر ساخته شده‌اند.

فرش های ساخته شده از PET و Econyl به طور کامل یک سبک مبلمان پایدار را بازتعریف می کنند. این فرش ها تا حدی از بطری های PET بازیافتی ساخته شده اند و بنابراین از پلی اتیلن ترفتالات ساخته شده اند.

سایر پوشش های کف در این دسته از مواد بازیافتی مانند ضایعات نخ از محصولات استفاده شده ساخته می شوند. ما در مورد به اصطلاح Econyl صحبت می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.