فروش آویشن خشک شده ایرانی

آویشن از نوع خشک شده آن دارای عطر و طعم فوق العاده است. گیاه آویشن تازه ایرانی را چگونه میتوان به جهت فروش صادراتی تهیه نمود؟

یکی از محبوب ترین ادویه های ایران آویشن شیرازی می باشد که آن را به صورت ساشه نیز تهیه می‌کند بسته‌بندی‌های ساشه امروز در بازارهای ایران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

ساشه نوعی از بسته بندی ست که به صورت تک نفره انواع ادویه ها یا سس ها را بسته بندی میکند و دستگاهی مخصوص دارد. استفاده از ادویه آویشن خزنده بر روی انواع مختلف غذاهای سنتی و مدرن از جمله انواع کباب ها دونه ها و همچنین پیتزا می‌توانند از نظرات و چربی های اضافی موجود در غذا کاسته و از سرماخوردگی های مکرر جلوگیری به عمل آورد.

همچنین عطر فوق العاده این گیاه می توانند ذائقه شما را تغییر داده و غذای شما رو این گیاه از نوع آویشن کوهی می باشد که به صورت پودر شده و خشک شده این گیاه است. آویشن علاوه بر خشک کردن آن به صورت های مختلفی استفاده می شود آویشن همراه با عکس نتواند برای جلوگیری از سرفه مناسب باشد همچنین از آن برای تهیه انواع شربت های دارویی نیز استفاده می شود.

جوشانده و دمنوش آویشن نیز هر کدام دارای خواص مختلفی هستند طعم این ادویه تلخ است و چنانچه به مقدار زیاد با غذاها مخلوط گردد طعم غذا را عوض کرده و به تلخی می گراید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.