فروش تضمینی گیاه دارویی آویشن

فروش کاملاً تضمینی گیاه دارویی آویشن شیرازی در استان فارس صورت می گیرد که بعد از برداشت و انجام بررسی های لازم این محصول را به صورت عمده و جزئی در بازار به فروش می رسانند.

پگیاه دارویی آویشن کوهی از قدیمی ترین انواع گیاه دارویی شناخته شده است که در زمان های قدیم فرعونیان و مصریان از این گیاه برای درمان بیماری هایی چون طاعون استفاده می کردند و امروزه کاربرد های دیگر این گیاه طی انجام تحقیقات به عمل آمده، در طب سنتی مشخص شده است.

آویشن در ایران به صورت خودرو و پرورشی کاشت می شود که البته نوع خودرو آن دارای خواص بیش تری نیز می باشد و گیاه آویشن خزنده به صورت تضمینی و با بهترین کیفیت به فروش می رسد.

محصولات تولید شده در ایران به صورت صادراتی و شرکتی در بازار به فروش می رسند اما نوع صادراتی آن تضمین شده و باکیفیت عالی بسته بندی شده و به کشور های دیگر صادر می گردد.

از جمله خواص بی نظیر این گیاه می توان به مواردی چون ضد میکروب، ضد باکتری، کاهش درد های مفصلی و عضلانی، تسکین درد های ناحیه سینه، بهبود تنگی نفس، درمان ریزش مو، تقویت پیاز مو و تقویت عضله قلب، تقویت بینایی، درمان برونشیت، اسهال و آسم، ضد تشنج و… اشاره نمود.

این گیاه را می توانید از مراکز خرید و فروش به صورت اینترنتی و حضوری خریداری نمایید. البته شما می توانید با تماس از طریق شماره زیر در مورد این گیاه اطلاعات بیش تری کسب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.