فروش عمده آویشن کوهی

آویشن کوهی دارای چه خواصی می باشد؟ این محصول در کجا و به چه صورت به فروش می رسد؟ آیا خرید عمده و جزئی این محصول در سراسر ایران امکان پذیر است؟ آویشن کوهی چگونه گیاهی است؟

آویشن کوهی یکی از انواع مختلف آویشن می باشد که این محصول در کوهستان ها به صورت خودرو رشد می کند و توسط باغداران برداشت می شود.

انواع آویشن باید در مناطق معتدله کاشت و رشد نمایند تا بهترین و باکیفیت ترین محصول بدست آید به همین دلیل بهترین انواع آویشن تازه نوع کوهی آن شناخته شده است.

از جمله خواص این گیاه می توان به مواردی چون درمان سرفه های ناشی از سرماخوردگی و حساسیت، رفع گرفتگی مجاری تنفسی، پاکسازی ریه، تقویت قلب و… اشاره نمود.

البته ناگفته نماند آویشن دارای انواع مختلفی می باشد اما آویشن کوهی نیز در دو نوع وحشی و اهلی در کوهستان ها به صورت خودرو رشد می کنند که از نوع اهلی آن می توان به آویشن شیرازی اشاره کرد.

مزه و طعم آویشن خزنده کوهی در مقایسه با دیگر انواع آویشن متفاوت است و دارای طعمی تند می باشد که باعث به راه اندازی و افزایش جریان خون در بدن می شود.

این محصول به صورت عمده و جزئی در بازار به فروش می رسد و البته برای خرید انواع آویشن کوهی می توانید به شهر شیراز مراجعه نمایید و یا به صورت اینترنتی از محصولات این شهر خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.