فروش گیاه دارویی آویشن کرمانی

گیاه دارویی آویشن یکی از گونه های انواع گیاهان دارویی می باشد که در انواع مختلفی چون کرمانی، شیرازی، کوهی، دنایی و… در بازار ایران به فروش می رسد.

گیاه آویشن کوهی بوته و علفی پهناور و چند ساله که به صورت خودرو در برخی از کوهستان های معتدله رشد می کند و البته این گیاه به صورت پایا و کوتاه در ارتفاعات رشد کرده و دارای خواص دارویی و درمانی زیادی می باشد.

یکی از انواع گیاهان دارویی بومی و ایرانی آویشن خزنده کرمانی محسوب می شود که در بخش های مرکزی کشور قابل رویش است. این گیاه معطر برای استفاده در مواد غذایی بسیار مناسب می باشد و البته در صنایع دارویی، صنایع آرایشی و بهداشتی نیز قابل استفاده است.

آویشن کرمانی از خواص زیادی از جمله ضد نفخ، ضد تشنج، ضد میکروب و ضد باکتری برخوردار است و به دلیل داشتن خاصیت ضد عفونی کننده قوی آن در بسیاری از لوازم بهداشتی از جمله خمیر دندان استفاده می شود.

فروش این گیاه به صورت اینترنتی نیز میسر می باشد و البته بهترین روش نیز شناخته شده است. آویشن تازه کرمانی در بسیاری از سایت ها قابل فروش است و شما می توانید از طریق این سایت انواع آویشن ایرانی از جمله کرمانی را با بهترین کیفیت به صورت عمده و جزئی خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.