فریم عینک اکسیژن هفت رنگ هدیه ای برای تیم ملی فوتبال بود

صورت مستطیلی یک فریم عینک اکسیژن توجه را از نواحی نامناسب دهان و ناحیه چانه شما جلب می کند. صورت بیضی: یک قاب بزرگ و پهن، گونه های بلند شما را برجسته می کند.

صورت گرد: یک قاب متناسب و بزرگ به شما کمک می کند تا توهم لیفت ابرو را ایجاد کنید، ظاهری جوان و ظاهری عالی برای مد ایجاد کنید.
این سبک از عینک ها بدون اینکه چیزهای زیادی را آشکار کند، بیانیه ای را ارائه می دهد. عینک های بزرگ یکی از مواردی است که باید در مجموعه شما وجود داشته باشد. بدون حتی تلاش به ظاهری جوان خواهید رسید.

وقتی مردم سن شما را حدس می زنند می تواند جذاب باشد. عینک شما تعریفی از شخصیت شماست. همیشه باید هدفتان این باشد که عینکی داشته باشید که برای شما مناسب باشد.

یک قاب شفاف به دلیل سادگی برای تکمیل ظاهر شما طراحی شده است. شما نیازی به همگام شدن با روندهای جدید احساس نخواهید کرد. سیلوئت تمیز ظاهری تازه و جاودانه ایجاد می کند که فوراً چشمان شما را برجسته می کند.

مواد شفاف فریم مسیری به مرکز چشم شما ایجاد می‌کند و پنهان کردن خطوط پیری اطراف چشم را برای هر کسی آسان‌تر می‌کند.

فریم

یک قاب شفاف به دلیل رنگ خنثی که دارد برای هر رنگ پوستی مناسب است. برخی از ویژگی هایی که در انتخاب این قاب ها برجسته می شوند عبارتند از:

می تواند رنگ پوست شما را روشن کند.
این به شما امکان می دهد که شیک پوش باشید.
به شما کمک می کند جوان تر به نظر برسید.
از آنجایی که این عینک ها بدون دردسر هستند، می توانید سبک های مختلفی را تجربه کنید. یک فریم شفاف برای همه اشکال صورت مناسب است زیرا برای بسیاری از چهره ها مناسب است.

فریم عینک گرد
ممکن است فکر کنید که این قاب شما را پیرتر نشان می دهد. حقیقت این است که طرح های جدید برای افرادی که آنها را انتخاب می کنند شخصیت به ارمغان آورده است. این سبک به دلیل شکل آشنای آن بیشتر توسط افراد بالغ استفاده می شود.

با افزایش سن، متوجه خواهید شد که صورت شما شروع به تغییر شکل می کند. در اینجا برخی از مواردی که فوراً مورد توجه قرار می گیرند می توانند ظاهر شما را تغییر دهند:

متوجه ویژگی های واضح تر صورت خواهید شد.
متوجه چهره نوک تیزتری خواهید شد.
یک قاب گرد با متعادل کردن تقارن صورت و لنزهای گرد فوراً این ویژگی ها را برجسته می کند. این شکل محبوب بدون توجه به سن شما بی توجه نخواهد بود.

شما می توانید با استفاده از رنگ های مختلف یا حتی جواهرات روی قاب، این سبک را شخصی سازی کنید. ساختن آن برای خود بخشی از نشان دادن سبک و شخصیت شماست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.