قابلمه استیل زولینگ در منزل ملکه الزابت دزدیده شد

مقاله ما در مورد مقایسه ظرف پخت و روش های مختلف پخت و پز ممکن است یک مطالعه مکمل عالی باشد.

قابلمه استیل زولینگ برای اجازه دادن به غذا به طور طبیعی بدون اجبار در پخت و پز و مرطوب نگه داشتن آن ایده آل است.

به لطف درب هواگیر آن، گرما و بخار در طول پخت و پز در داخل قفل می شوند. این فرآیند به لطف بخار موجود در ظرف، حفظ حرارت ثابت را در حین مرطوب کردن غذا ممکن می سازد.

بنابراین، قابلمه گرما و طعم غذا را حفظ می کند و در عین حال آب میوه و ارزش غذایی مواد پخته شده را حفظ می کند. حتما تا به حال نام برند Le Creuset را شنیده اید؟ بیایید و مجموعه ما از بهترین ظروف قابلمه چدنی Le Creuset را کشف کنید.

قابلمه به ویژه برای پخت و پز طولانی مناسب است. مناسب برای پخت همزمان قطعات بزرگ گوشت و سبزیجات

قابلمه هلندی به سرعت تبدیل به یک عنصر ضروری در آشپزخانه شده است. این ظروف همه کاره شبیه یک قابلمه کوچک درب دار است.

همانطور که از نام آن پیداست، به شما این امکان را می دهد که همه چیز را با تسهیل آماده سازی همه دستور پخت بپزید.

قابلمه هلندی یک ظرف نسبتاً جدید است. این نتیجه تحقیقات برندهای مختلف در تلاش مداوم برای نوآوری است.

قابلمه

در واقع، تولیدکنندگان فر هلندی را راه اندازی کرده اند تا محصول جدیدی را به مصرف کنندگان ارائه دهند که از قابلمه ها و قابلمه های سنتی کاربردی تر و کاربردی تر است.

مزیت قابلمه این است که به خوبی می توان از آن به عنوان قابلمه یا کاسرول استفاده کرد در حالی که وزن کمتری دارد. این ظرفی است که می تواند موفقیت ظروف پخته شده را تضمین کند و بخار را برای حفظ طعم آن حفظ کند.

قابلمه هلندی به طور کلی کوچکتر از قابلمه پخت و پز و قابلمه است. ظرفیت از 2 لیتر تا 12 لیتر متغیر است.

با قابلمه می توان دستور پخت را تغییر داد. گوشت، ماهی یا سبزیجات، همه غذاها را می پزد و طعم آنها را حفظ می کند. قابلمه برای پخت ماکارونی، برنج، کاسه یا خورش نیز مناسب است.

مدل های بسیار متنوعی در بازار وجود دارد که عمدتاً در نوع مواد متفاوت هستند. آنها در فولاد ضد زنگ، آلومینیوم یا مس موجود هستند. آنهایی که بهترین رسانایی را ارائه می دهند، گلدان های چدنی لعابی هستند.

علاوه بر توزیع گرما خوب، چدن لعاب شده به اندازه کافی قوی است تا عمر طولانی را تضمین کند. برای جلوگیری از چسبیدن غذا به کف مخزن، گلدان لعابی شده است که نگهداری آن را نیز تسهیل می کند.

برای درب قابلمه، به طور کلی شیشه ای است. چندین مدل مجهز به درب‌های نازک هستند، با این حال، توصیه می‌شود آن‌هایی را انتخاب کنید که درب ضخیم دارند، که امکان بسته شدن هوا را فراهم می‌کند و از تماس غذا با هوا در حین پخت و پز جلوگیری می‌کند.

قابلمه هلندی امکان موفقیت در انواع آشپزی را فراهم می کند. در واقع، این ظرف برای پخت آهسته در دمای پایین و همچنین برای تفت دادن غذا با حرارت بالا مناسب است. مزیت اصلی آن ترکیبی از قابلیت های قابلمه و قابلمه است.

با درب ضخیم خود می تواند بخار برای پخت و پز در دمای بالا نیز داشته باشد. بنابراین، آب میوه و ارزش غذایی غذا را کاملاً حفظ می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.