قیمت آویشن شیرازی صادراتی

آویشن شیرازی دارای انواع مختلفی است. آیا میدانید آویشن از خانواده چه گیاهی است؟ آویشن کوهی صادراتی بسته بندی به چه صورت می باشد؟ آیا از قیمت خرید و فروش آن آگاهی دارید؟

حتما ادویه آویشن را به می شناسید این ادویه که بسیار محبوب است برای اکثر فست فود ها استفاده می شود اما انواع دیگری از آویشن نیز وجود دارد.

آویشنی که به جهت طعم دادن به انواع لبنیات مورد استفاده قرار می‌گیرند که به آویشن شیرازی شهرت دارد در واقع آویشن ادویه، آویشن کوهی می‌باشد که به جهت مصرف آسیاب و مورد استفاده قرار می گیرد.

از گیاه بسیار مفید آویشن انواع مختلف داروهای گیاهی نیز تهیه می شود. که به جهت درمان بیماری های مختلف تجویز و مصرف می شوند.

خواص گیاه مفید آویشن

آویشن یک ضد التهاب طبیعی بوده که برای درمان برونشیت و بیماری های ریه بسیار مفید است. و از بروز مشکلات تنفسی و سرماخوردگی های مکرر جلوگیری به عمل می آورد. گیاه آویشن تازه را به صورت عصاره و پودر شده نگهداری می کنند. زیرا ماندگاری آن در این حالت بسیار بیشتر است.

آیا امکان صادرات انواع آویشن وجود دارد؟

پاسخ این سوال مثبت است. صادرات این کالا به دلیل شناخت جهانی آن از کیفیت کالا و خواص آن بسیار پر رونق است. همچنین علاوه بر صادرات گیاه به صورت خام، میتوان به صورت صنایع تبدیلی آن با سود بسیار بیشتر و ارز اوری و اشتغال زایی برای کشور اقدام به صادرات آن نمود.

آویشن شیرازی که یکی از انواع آویشن هاست به دلیل عطر و طعم فوق العاده محبوبیت فراوانی دارد و به عنوان یک اسانس طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.