قیمت آویشن کوهی ایرانی

آویشن کوهی گونه ای دیگر از انواع آویشن ایرانی و بومی کشور می باشد که با قیمت متفاوت در بازار به فروش می رسد. بهتر است قبل از خرید مطالب زیر را با دقت بخوانید تا بیش تر با این نوع آویشن خزنده آشنا شوید.

آویشن کوهی یکی از گونه های آویشن تازه ایرانی است که در سه منطقه از ایران بیش ترین رشد را به همراه دارد و همین مناطق دارای مراکز فروش بزرگی در خود می باشند و شما می توانید از نمایندگی های این مراکز خرید و فروش اقدام به خرید محصول خود نمایید.

البته باید گفت که به صورت اینترنتی نیز می توانید این گیاه فوق العاده را از این سایت و از طریق شماره زیر خریداری کنید.
حال در مورد گیاه آویشن صحبت می شود.

این گیاه نوعی از آویشن کوهی است که در ارتفاعات و کوهستان های مناطق معتدله چون لاهیجان، آستارا، طالش رشد و تکثیر می یابد و در دیگر مناطق ایران کمترین رشد را به همراه دارد.

گیاه آویشن کوهی از خواص دارویی و درمانی زیادی از جمله ضد میکروب، ضد باکتری، ضد اسهال، ضد تشنج، بهبود سرماخوردگی، درمان سرفه خشک، خلط آور و… برخوردار می باشد و همچنین به دلیل داشتن بو و مزه تند باعث می شود تا جریان خون در سر بیش تر شده و از ریزش مو جلوگیری می کند.
قیمت این گیاه در بازار ایران تا 20000 تومان رقم خورده است ولی اگر در فصل سرد برداشت شود قیمت آن بیش تر می شود. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت روز این گیاه به دلیل وجود نوسانات در قیمت با مشاورین واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.