قیمت خرید گل آویشن باغی

آیا می دانید قیمت آویشن باغی در کشور ایران چقدر می باشد؟ مرکز تولید عمده گیاه آویشن کوهی در کدام کشور واقع شده است؟ خرید اندام های رویشی آویشن باغی از قبیل گل و برگ این گیاه از طریق این سایت امکان پذیر است.
آویشن باغی یکی از بهترین گیاهان بوته ای چند ساله که به صورت پهناور و دارای شاخ و برگ های متعددی می باشد و گیاه آویشن خزنده از گل های زیبا و همچنین برگ های سبز کرک دار پوشیده شده است.

آویشن باغی در نواحی مدیترانه و جنوب استرالیا بیش ترین رشد را به همراه دارد و در ایران به صورت محدودی رشد می کند. آویشن باغی در فارماکوپه ها به عنوان یک گیاه دارویی بسیاری مقوی شناخته شده است و البته گیاه آویشن تازه از خواص دارویی و درمانی زیادی از جمله ضد قارچ، ضد باکتریایی، درمان بیماری های پوستی، ضدسرفه، خلط آور، ضد اسپاسم، ضد عفونی کننده بدن و… برخوردار می باشد و از جمله اندام های دارویی این گیاه می توان به برگ و سرشاخه های گلدار آن اشاره نمود.

البته گل و برگ های این گیاه به صورت تازه و خشک شده در بازار به فروش می رسد.
قیمت 20 گرم از این گیاه در بازار ایران حدود 10300 هزار تومان می باشد و البته ناگفته نماند قیمت این گیاه نسبت به دیگر انواع آویشن بالاتر است و تنها دلیل آن این است که به صورت وارداتی در بازار به فروش می رسد البته برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد قیمت روز این گیاه می توانید با مشاورین واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.