قیمت خرید گیاه آویشن کوهی

قیمت خرید گیاه دارویی آویشن کوهی در بازار ایران چقدر می باشد؟ آیا خرید عمده این گیاه در کاهش قیمت تأثیری دارد؟ گیاه آویشن کوهی دارای چه خواصی است؟

گیاه آویشن کوهی یکی از بهترین انواع گیاهان دارویی و همچنین گونه های مختلف از آویشن تازه می باشد و البته این گیاه تمام خصوصیات و خواص دارویی را در بردارد. آویشن کوهی در کوهستان ها به صورت خودرو و در دو نوع وحشی و اهلی قابل رویش است و البته این گیاه با قیمت های متفاوتی در بازار به فروش می رسد.

گیاه آویشن خزنده کوهی از برگ های نیزه ای شکل سبز با کرک های خاکستری و همچنین از گل های گلبهی پوشیده شده است و این گیاه در مناطق مختلف از کشور ایران از جمله لاهیجان، آستارا، طالش و… قابل رویش است و به صورت عمده و جزئی در بازار به فروش می رسد.

آویشن کوهی از خواص دارویی و درمانی زیادی از جمله رفع تنگی نفس، درمان سرفه های خشک، درمان سیاه سرفه و برونشیت، بهبود عفونت ریه، درمان آنفلوآنزا، درمان نفخ معده، تسکین گرفتگی عضلانی، ضد میکروب، ضد انگل، ضد قارچ، ضد باکتری و… برخوردار می باشد.

قیمت هر 100 گرم از این گیاه در بازار ایران حدود 15000 تومان می باشد و البته اگر به صورت عمده خریداری شود در کاهش قیمت نیز تأثیرگذار است. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت روز این گیاه می توانید با مشاورین واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.