قیمت روز آویشن در بازار

آیا می دانید قیمت روز آویشن خزنده در بازار ایران چقدر می باشد؟ قیمت این گیاه نیز مانند دیگر محصولات در بازار دارای نوساناتی می باشد که در مطلب زیر قیمت تقریبی آن نوشته شده است.

در ابتدا در مورد گیاه دارویی آویشن کوهی مطالبی گفته می شود که بعد از شناخت کامل از این گیاه می توانید آماده خرید شوید. آویشن گیاهی علفی و چند ساله که به صورت بوته ای پهناور که از شاخ و برگ های گسترده ای پوشیده شده است.

این گیاه با توجه به نوعی که دارد، دارای گل های صورتی، آبی و سفید می باشد و در انواع مختلفی چون آویشن شیرازی، کوهی، دنایی، باغی، کرمانی و… در ارتفاعات رشد می کند و البته باید گفت که این گیاه تمامی مساحت یک کوه را شامل می شود. گیاه آویشن در طب سنتی به داروخانه گیاهی معروف می باشد و تنها دلیل این لقب، خواص بیشمار و بی اندازه آویشن است.

خواص بی نظیر آویشن در درمان
آویشن در درمان بسیاری از بیماری ها از جمله برونشیت، آسم، اسهال، سرماخوردگی، سرفه های مکرر و خشک، سیاه سرفه، تعریق زیاد پا، درد های عضلانی و مفصلی، مشکلات دستگاه تنفسی، ناراحتی های دستگاه گوارشی، نقرس، مفید است و البته دارای خواص ضد قارچ، ضد باکتری، ضد میکروب، ضد تشنج و… می باشد.

در مورد قیمت روز آویشن تازه در بازار ایران می توان گفت که قیمت این گیاه نیز مانند سایر محصولات دارای نوساناتی می باشد که به طور قطعی نمی توان قیمت را بیان کرد.

اما قیمت این گیاه در بازار با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی و حتی نوع محصول در رنج 16 تا 20 هزار تومان رقم خورده است. برای اطلاع از قیمت روز این گیاه می توانید با مشاورین فروش این سایت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.