لامپ زنون سوناتا وای اف به طور خودکار و هوشمند خاموش و روشن می گردد

با فشار دادن پدال ترمز چراغ های ترمز عقب روشن می شوند. این به کاربران جاده ای که پشت سر شما هستند نشان می دهد که سرعت شما کم شده است. شما می توانید به این موضوع واکنش نشان دهید و از برخورد از عقب جلوگیری کنید.

اگر دنده عقب بگیرید، لامپ زنون سوناتا وای اف دنده عقب روشن می شوند. وسایل نقلیه و افرادی که پشت شما هستند می دانند که در حال دنده عقب هستید. شما می توانید با آن تنظیم کنید.

چراغ های ترمز و چراغ های دنده عقب به طور خودکار روشن می شوند، شما نیازی به کار با اهرم ندارید. هیچ آیکونی هم ظاهر نمی شود. با رها کردن پدال ترمز یا گرفتن دنده جلو، چراغ ها دوباره خاموش می شوند.

شکستن چراغ خودرو خطرناک است. باید انتظار جریمه داشته باشی در صورت استفاده نادرست از چراغ‌های خودرو، می‌توانید متوجه شوید که این چقدر می‌تواند باشد و چه چیزی باید بپردازید.

لامپ

چراغ های جلو ممکن است با گذشت زمان کسل کننده شوند. بنابراین باید آنها را مرتباً تمیز و جلا دهید. به خصوص قبل از اینکه ماشین خود را برای معاینه عمومی ببرید.

همچنین به طور منظم بررسی کنید که کدام چراغ خودرو روی خودروی شما قرار دارد و آیا همه چراغ ها، نمادها و علائم کار می کنند. شما در ماشین می نشینید و چراغ هر ماشین را به نوبت روشن می کنید.

اهرم چراغ راهنما در سمت چپ پشت فرمان قرار دارد. اگر می خواهید نشانگر سمت راست را روشن کنید، اهرم را در جهت فرمان به سمت بالا فشار دهید.

برای چراغ راهنما سمت چپ، اهرم را در جهت فرمان به پایین فشار دهید. می توانید نشانگر روشن را با علامت فلش چشمک زن و صدای تیک تشخیص دهید.

برای روشن کردن چراغ های خطر، دکمه مثلث قرمز را فشار دهید. یک نماد مثلث قرمز روشن می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.