لباس خواب زنانه سه تیکه بازیگر معروف حاشیه ساز شد

فیبر پروتئین ابریشم لباس خواب ابریشم می تواند رطوبت را جذب کند و رطوبت هوا را حفظ کند، حاوی یک ماده اسید آمینه زنجیره جانبی هیدروفیل برای حفظ رطوبت پوست و جلوگیری از خشکی بیش از حد پوست است.

هنگامی که هوا گرم است، عرق و گرمای خارج شده از بدن انسان به سرعت آزاد می شود و باعث می شود افراد احساس خنکی کنند.

پروتئین ابریشم موجود در لباس خواب زنانه سه تیکه  ابریشمی دارای ساختار شیمیایی 18 اسید آمینه طبیعی است.

این اسیدهای آمینه حاوی یک مولکول ظریف به نام «فاکتور خواب» هستند که اعصاب را تثبیت کرده و خستگی را از بین می برد. این می تواند به طور موثر خواب را بهبود بخشد و کیفیت خواب را بهبود بخشد، خستگی روز را از بین ببرد.

آنتی باکتریال، ضد کپک، ضد کنه

ابریشم دارای خواص طبیعی عالی ضد باکتری، ضد قارچ و ضد کنه است. مواد ابریشم SERCIN توانایی جلوگیری از رشد میکروب ها و کنه ها را دارد.

لباسلباس

لباس خواب ابریشم واقعی از ابریشم 100% طبیعی توت ممتاز ساخته شده است که الزامات بهداشتی و بهداشتی دقیقی را برآورده می کند و در فرآیند تولید هیچ ماده شیمیایی برای آسیب رساندن به سلامت انسان اضافه نمی شود.

تریپتوفان و پروتئین ابریشم تیروزین می توانند به طور موثر نور فرابنفش روی صفحه را جذب کنند و عملکرد ضد اشعه ماوراء بنفش خوبی داشته باشند.

می تواند به طور موثری از آسیب اشعه ماوراء بنفش به پوست انسان جلوگیری کند. پوست را نرم، صاف و الاستیک نگه دارید.

پیژامه های ابریشمی با دقت ساخته شده و بر اساس طراحی کلاسیک و ساده طراحی شده اند، بدون اینکه لذت، راحتی و عاشقی را قربانی کنند.

در حالی که راحتی، سلامت، کیفیت و تجربه زندگی زیبا را به مردم ارائه می دهد، از یک سبک زندگی زیبا و شیک نیز حمایت می کند. ایجاد احساسات و کیفیت زندگی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.