لباس مرد عنکبوتی سیاه بچه گانه موجب از بین رفتن خشکی پوست می گردد

لباس پشم باید خیلی کمتر از الیاف دیگر شسته شود! اگر به طور منظم آن را هوا دهید، پشم دارای قدرت خود تمیز شوندگی طبیعی است. هوا را از طریق الیاف می کشد، درست مانند کاری که در گوسفند انجام می دهد.

پشم / ابریشم نیازی به شستن قبل از پوشیدن ندارد. پارچه ها از قبل پس از مرحله بافندگی شسته شده اند تا ناخالصی ها یا رنگ اضافی از بین بروند.

از آنجایی لباس مرد عنکبوتی سیاه بچه گانه که از نظر اکولوژیکی سالم هستند و هیچ ماده مضری ندارند، می توان آنها را بدون نگرانی پوشید.

اگر مجبورید لباس های خود را بشویید، لطفاً توجه داشته باشید که پشم و ابریشم دمای گرم را دوست ندارند.

بنابراین توصیه می کنیم در دمای 30 درجه یا کمتر شستشو دهید. و بسیار مهم: در چرخه پشم! این نرم‌افزار نسبت به سایر برنامه‌های شستشو ملایم‌تر است.

ما حتی چرخه پشم را به شستشوی دستی ترجیح می دهیم زیرا دستگاه دمای مناسب را حفظ می کند و مانند شستن دستی به راحتی چروک نمی شود و خمیر نمی شود و مالش می یابد.

لباس

برای پشم / ابریشم می توانید از شوینده های اکو برای پشم استفاده کنید. اینها اثر چربی زدایی ندارند، به طوری که خواص خوب الیاف پشم حفظ می شود.

لطفا مطمئن شوید که مواد شوینده حاوی فسفات نباشد. اینها می توانند به ابریشم آسیب برسانند و منجر به سوراخ های ریز شوند.

پشم / ابریشم را با شامپو بشویید؟ این کار به شرطی امکان پذیر است که شامپو فاقد فسفات باشد و شامپویی ملایم باشد.

پشم و ابریشم نباید ریسیده شوند. بهتر است لباس ها را بعد از شستن در حوله بپیچید و فقط به آرامی آنها را فشار دهید. مانند لباس هایی که از پشم خالص ساخته شده اند، باید مطمئن شوید که لباس های پشمی/ابریشمی روی بند رخت خشک شده اند. بدنه‌ها و لباس‌های کوچک سنگین نیستند، اما هنوز هم می‌توانند کمی پایین باشند.

اگر همیشه از این دستورالعمل های مراقبت پیروی کنید، برای مدت طولانی از لباس های پشمی/ابریشمی خود لذت خواهید برد.

ما همیشه مجذوب طبیعت شگفت انگیز هستیم. پشم و ابریشم نمونه‌های کاملی از این موضوع هستند: مزایای فراوان آن‌ها باعث می‌شود از بسیاری جهات نسبت به الیاف مصنوعی برتری زیادی داشته باشند.

مزایا همچنین قیمت را در نظر می‌گیرند: لباس‌های بدن، پیراهن یا شلوارهای پشمی و ابریشم گران‌تر از لباس‌های پنبه‌ای هستند. با این حال، بسیاری از مشتریان تجربه من را تأیید کرده اند: ما آنها را به سادگی روی نوزادان خود قرار می دهیم.

خوشحال می شویم اگر به زودی اشتیاق ما به این منسوجات طبیعی را با ما در میان بگذارید. اگر هنوز سوالی دارید، لطفا به ما اطلاع دهید. یا با نظر دادن در مورد این مقاله و یا در یک پیام شخصی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.