ماشین لباسشویی که با یک لیتر آب لباس ها را شستشو می دهد!!

در سال 2000، مخترع بریتانیایی جیمز دایسون ماشین لباسشویی CR01 ContraRotator را با دو سیلندر که در جهت مخالف می چرخند، روانه بازار کرد.

ادعا می شد که این طرح لباسشویی بوش سری 4 زمان شستشو را کاهش داده و شستشوی تمیزتری نسبت به دستگاه تک سیلندر ایجاد می کند.

در سال 2004 CR02 به بازار آمد که اولین ماشین لباسشویی بود که مهر تایید بنیاد آلرژی بریتانیا را به دست آورد.

با این حال، هیچ یک از ماشین‌های ContraRotator در حال حاضر در حال تولید نیستند، زیرا تولید آنها بسیار گران بود. آنها در سال 2005 متوقف شدند.

این اختراع تحت پتنت US7750531B2، پتنت ایالات متحده US6311527، پتنت ایالات متحده US20010023513، پتنت ایالات متحده US6311527B1، پتنت ایالات متحده USD450164 ثبت شده است.

در سال 2001، شرکت ویرپول، کالیپسو را معرفی کرد، اولین ماشین لباسشویی دوو با راندمان بالا با محور عمودی که از بالا بارگیری می شود.

یک بشقاب شستشو در کف وان مهره‌دار (حرکت لرزشی خاص) برای جهش، تکان دادن و پرتاب کردن لباس‌ها به اطراف. به طور همزمان، آب حاوی مواد شوینده روی لباسشویی اسپری شد.

لباسشویی جی پلاس مدل 990 ثابت کرد که در تمیز کردن خوب است، اما به دلیل خرابی های مکرر و از بین رفتن لباس های شسته شده، شهرت بدی به دست آورد. واشر با یک دادخواست دسته جمعی فراخوانده شد و از بازار خارج شد.

در سال 2003، Maytag واشر Neptune با بارگیری بالا را معرفی کرد. به جای یک همزن، دستگاه دارای دو صفحه شستشو بود که عمود بر یکدیگر و با زاویه 45 درجه از کف وان قرار داشتند.

لباسشویی سامسونگ 6 کیلویی فقط با مقدار کمی آب پر می‌شود و دو صفحه شستشو می‌چرخند، بار داخل آن را می‌چرخانند، و شبیه به عمل یک واشر بارگیری از جلو در طراحی محور عمودی می‌شوند.

 • منابع:
  1. Washing machine
 • تبلیغات: 
  1. دلیل استفاده از لوبیا در کشورهای در حال توسعه
  2. فردی که با استفاده از فکر خود در مسیر ثروت قرار گرفت
  3. ساختن خانه در کره ماه توسط معروف ترین فرد جهان!
  4. روغن زیتون از ابتلا به سرطان جلوگیری می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.