نمایندگی آویشن کرمانی ایران

آویشن کرمانی در بخش های مرکزی کشور ایران قابل رویش است و البته این بخش ها دارای نمایندگی های فعالی در سراسر کشور می باشند و بهترین محصولات را به فروش می رسانند.

یکی از بهترین انواع گیاهان دارویی ایرانی و بومی که در بخش های مرکزی کشور ایران قابل رویش است و هر ساله حجم انبوهی از این گیاه در استان کرمان قابل برداشت می باشد، آویشن کوهی نام دارد.

این نوع آویشن از تیره نعناعیان می باشد و دارای ساقه ای چوبی که از برگ های سبز کرک دار و گل های زیبایی پوشیده شده است. آویشن کرمانی دارای خواص دارویی و درمانی زیادی می باشد که می توان به مواردی چون ضد اسپاسم، ضد نفخ، ضد میکروب، ضد باکتری، خلط آور، ضد عفونی کننده و… اشاره نمود و همچنین آویشن خزنده کرمانی در دیگر صنایع همچون غذایی، آرایشی و بهداشتی نیز کاربرد وسیعی دارد.

همان طور که گفته شد این گیاه در بخش های مرکزی قابل رشد می باشد پس بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع آویشن تازه در این مناطق مشغول به فعالیت هستند. البته این شهر ها دارای نمایندگی های فعالی در سراسر ایران می باشند و بهترین و باکیفیت ترین انواع گیاهان دارویی از جمله آویشن کرمانی را به فروش می رسانند. شما می توانید با تماس از طریق شماره زیر بهترین آویشن کرمانی را از نمایندگی اصلی خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.