پیرزنی با خوردن گلاب کوه زرد ده سال جوان تر شد

گلاب حاوی ویتامین A است، خواص آنتی اکسیدانی آن (به ویژه گلاب دمشق) از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند، با پیری پوست مبارزه می کند.

همچنین گلاب کوه زرد کیفیت کلاژن را که برای مقاومت و انعطاف پذیری پوست ضروری است، حفظ می کند. پوست را مرطوب می کند، صاف می کند، پوست را احیا می کند، خطوط ریز را محو می کند.

گلاب قابض برای پوست های چرب یا مستعد آکنه یک مزیت دارد که برای مثال بعد از تمیز کردن پوست از آن استفاده می کند. پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، استفاده از گلاب پوست بیش از حد گرم شده را تسکین می دهد.

همچنین مراقبت ملایم از پلک های متورم، برای جلوگیری از پف و سیاهی دور چشم و تسکین سوزش چشم توصیه می شود.

گلاب

در نهایت، هر استفاده ای که داشته باشد، خالص، یک احساس واقعی رفاه و راحتی را برای پوست به ارمغان می آورد که تون شده، احیا می شود. این یک محصول چند منظوره است که همیشه باید در حمام خود داشته باشید.

گلاب را می توان به روش های مختلف استفاده کرد: به عنوان یک تونیک با طراوت، هر روز صبح روی صورت و گردن اسپری می شود تا پوست را بیدار کند.

برای پاک کردن کامل آرایش و حذف آخرین آثار ناخالصی یا رسوب آهک از آب لوله کشی؛ برای خوشبو کردن و نرمی به آب حمام. چند اسپری روی ماسک خاک رس از خشک شدن سریع آن جلوگیری می کند و خطر سفتی آن را محدود می کند.

چند قطره گلاب را به کرم روز خود اضافه کنید تا اثربخشی آن افزایش یابد. می توان آن را در تمام دستور العمل های امولسیون خانگی گنجاند. جایگزینی آب لوله کشی با گلاب در فرمول آن را فعال تر و کمی هدفمندتر می کند.

در لوازم آرایشی، می توان آن را در فرمولاسیون لوسیون های تقویت کننده، کرم های روز، پاک کننده های آرایش، ماسک ها، مرطوب کننده گوشه های بدن و یا برای حمام … ادغام کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.