کل سرمایه گذاری بیش از 2 میلیارد دلار توسط هوندا

Honda Manufacturing of Alabama (HMA) واقع در لینکلن، شهرستان تالادگا، دومین کارخانه تولید خودرو ساخته شده در ایالت و چهارمین مرکز تولیدی است که توسط هوندا در ایالات متحده تاسیس شده است.

HMA یکی از زیرمجموعه های شرکت هوندا موتور ژاپن موتور هوندا است که به طور مستقیم تقریباً 4000 کارگر را استخدام می کند و کل سرمایه گذاری بیش از 2 میلیارد دلار توسط هوندا را نشان می دهد.

این مرکز مینی ون Odyssey، خودروهای کاربردی ورزشی Pilot و Passport و کامیون Ridgeline را تولید می کند.

این تأسیسات همچنین سرمایه لازم برای تولید ظروف یکبار مصرف شامل یک کارخانه موتور است که موتورهای V6 را برای سایر خودروهای هوندا تولید شده در ایالات متحده می‌سازد و اولین تأسیساتی بود که مونتاژ موتور و خودرو در همان مجموعه قرار داشت.

کارخانه موتور و تأسیسات تولید خودرو هر کدام ظرفیت سالانه 340000 دستگاه دارند.

تولید خودرو در HMA در سال 2001 آغاز شد.

موتور هوندا

در سال 2013، HMA سه میلیونمین وسیله نقلیه خود را که یک مینی ون Odyssey بود ساخت.

مقامات هوندا تاسیسات نحوه تشخیص جیوه قرمز HMA را به عنوان بخشی از طرحی برای افزایش ظرفیت تولید خود در ایالات متحده، جایی که مینی‌ون‌ها و خودروهای کاربردی اسپرت آن بسیار محبوب هستند، احداث کردند.
در سال 1999، اعلام هوندا مبنی بر ایجاد یک مرکز تولید خودرو دیگر در ایالات متحده، مقامات دولتی را بر آن داشت تا یک بسته تشویقی برای جذب این شرکت تهیه کنند.

فرماندار آلاباما دان سیگلمن با مقامات هوندا به طور گسترده لابی کرد تا شرکت را متقاعد کنند که در ایالت مستقر شود.

اگرچه سیگلمن به جذب هوندا بسیار متعهد بود، اما او و حامیان سیاسی‌اش نگران واکنش‌های احتمالی رأی‌دهندگان بودند.

پیشنهاد ناموفق فرماندار سابق جیمز ای. فولسوم جونیور برای انتخاب مجدد تا حدودی ناشی از 253 میلیون دلاری بود که ایالت به مرسدس بنز یو اس اینترنشنال پیشنهاد کرد تا کارخانه خود را در ونس، شهرستان توسکالوزا افتتاح کند و بسیاری از رای دهندگان آن را بیش از حد تلقی کردند.

بنابراین، دولت لباس مجلسی دخترانه جدید سیگلمن سعی کرد بسته مشوق ها را به گونه ای ساختار دهد که انتقادات کمتری را به دنبال داشته باشد.

ایالت و شهرستان تالادگا در نهایت بیش از 158 میلیون دلار مشوق، عمدتاً 55.6 میلیون دلار معافیت مالیاتی برای شرکت و 102.7 میلیون دلار برای خرید زمین، آماده سازی محل برای ساخت و ساز و آموزش کارگران ارائه کردند.

  • منابع:
    1. Honda Manufacturing of Alabama
  • تبلیغات: 
  1. مصرف‌کنندگان حریص شکر قهوه ای روشن هستند
  2. صادر کننده فلاسک یک لیتری ایرانی
  3. استفاده از دوربینهای فوق پیشرفته برای فیلمبرداری از ماه!
  4. پیوندهای ناگسستنی پوشک و کودک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.