گران ترین لیوان یکبار مصرف کاغذی 500 عددی در خانه لئوناردو داوینچی

فنجان های پلاستیکی را می توان به عنوان یک جعبه آخر هفته DIY نیز استفاده کرد! روی هر فنجان را با نشانگر رنگ یا تزئین کنید.

سپس از چسب برای چسباندن درب ها (در صورت تمایل) استفاده کنید. با اسباب‌بازی‌های کوچک و وسایل سرگرم‌کننده، راهی عالی برای مشغول نگه‌داشتن فرزندانتان در روزهای آخر هفته کنید.

به راحتی می توان فهمید که لیوان یکبار مصرف کاغذی 500 عددی فوق العاده همه کاره هستند، اما بهترین بخش این است که آنها نیز فوق العاده قابل استفاده مجدد هستند.

این 40 روش عالی برای استفاده مجدد از لیوان های پلاستیکی خود را بارها و بارها امتحان کنید! به یاد داشته باشید، اگر نمی خواهید از لیوان های پلاستیکی خود در خانه یا در صنایع دستی استفاده مجدد کنید، مطمئن شوید که همیشه آنها را بازیافت کنید.

مهم نیست که چه کاری انجام می دهید، مطمئن شوید که هر روز برای یک سیاره سبزتر کاهش، استفاده مجدد و بازیافت را انجام می دهید!

هنوز لیوان پلاستیکی خود را به سطل زباله اضافه نکنید. مواد پلاستیکی محکم این ظروف همه جا حاضر، آنها را برای استفاده به عنوان گلخانه های مینیاتوری برای نهال ها، تقویت کننده های صدای گوشی های هوشمند، ذخیره سازی زیور آلات کریسمس و حتی مواد بسته بندی عالی می کند.

اگر فنجان های پلاستیکی زیادی (مثلاً بیش از 120 عدد) دارید که نمی دانید با آن ها چه کار کنید، حیله گر باشید و برای خود یک لوستر لیوان پلاستیکی شیک بسازید.

یا اگر فقط به اندازه کافی فنجان پلاستیکی برای مهمانی دارید، با یک فنجان دیکسی آب را در آنها منجمد کنید و از یخ برای خود لیوان های شات درست کنید.

لیوان

یکی از موادی که در مورد بسته بندی واقعاً مورد بحث قرار می گیرد پلاستیک است. به همین دلیل، باورهای زیادی در مورد خوب یا بد بودن پلاستیک برای محیط زیست و میزان پایداری مواد وجود دارد.

ما در Limepack چند راه حل مختلف بسته بندی پلاستیکی ارائه می دهیم زیرا یکی از بادوام ترین مواد موجود است. این البته ما را از نظر پلاستیک و مزایا و معایب آن کمی مغرضانه می کند.

در این پست سعی کرده ایم تمامی سوالات مختلف مربوط به لیوان های پلاستیکی را جمع آوری کنیم. بنابراین ما هر دو نحوه ساخت لیوان های پلاستیکی و پلاستیکی، انواع مختلف پلاستیک و در پایان، در مورد چرخه عمر آنها صحبت خواهیم کرد.

نحوه ساخت پلاستیک بستگی زیادی به نوع پلاستیکی دارد که برای لیوان های پلاستیکی استفاده می شود. بنابراین بیایید با بررسی سه نوع مختلف پلاستیکی که برای ساخت لیوان های پلاستیکی استفاده می شود، شروع کنیم.

نوع پلاستیکی که برای ساخت لیوان های پلاستیکی استفاده می شود نیز تأثیر زیادی بر تأثیر آنها بر محیط زیست دارد (در ادامه به تأثیرات زیست محیطی خواهیم پرداخت). سه نوع مختلف پلاستیک عبارتند از PET، rPET و پلاستیک PLA.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.